Hello Kitty Nail Salon

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 126.3 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Budge
Hello Kitty Nail Salon mobil oyununu IOS işletim sistemi bulunan cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Çocukların hayal dünyalarını genişletmek ve yaratıcılıklarında önemli yol etmelerini sağlamak amacını güden Budge stüdyosu tarafından geliştirilen Hello Kitty Nail Salon mobil oyunu kız çocuklarına yönelik geliştirilmiş başarılı bir simülasyon oyunudur. Oyunu IOS  işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek çocuklarınıza oynaması için izin verebilirsiniz. 

Her hangi reklamı içerisinde barındırmayan Hello Kitty Nail Salon mobil oyununda sevimli çizgi film karakteri Hello Kitty ile eğlenceli bir manikürcü olmaya çalışacaksınız. Özel tasarımlar geliştirecek ve başarınızı herkese göstermek için oyunda çeşitli görevleri tamamlayacaksınız. Hello Kitt'nin kendine özgü tasarımlar yapmasına ve bundan dolayı manikürcü süper starı olmasına yardım edeceksiniz. 

Tatlı stickerlar, taşlar ve Hello Kitty, Badtz-Maru, Chococat, Keroppi, Little Twin Stars gibi unsurları kullanarak kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu oyun tamamen oyuncunun hayal gücüne ve yeteneğine göre şekillenen renkli bir oyundur. Geliştirmek tamamen size kalmış olup seviyeleri başarı ile geçmekte sizin elinizdedir. 

Hello Kitty Nail Salon indir
DİĞER SÜRÜMLER